Mandaten en bijkomende activiteiten uitgeoefend door de kabinetsleden

(Lijst met achternamen in alfabetische volgorde)

Cristina Amboldi

  • Lid van de raad van bestuur van het Agentschap Europees Sociaal Fonds van de Franse Gemeenschap (niet bezoldigd)  
  • Commissaris van het College van de FGC bij het beheerscomité van Bruxelles Formation (bezoldigd)

Patricia Abarca de la Fuente

  • Voorzitster van de vzw “Éducation sans limites” (niet bezoldigd) 
  • Bestuurder bij Ligue des droits de l’enfant (niet bezoldigd) 

Esteban Baez Heller

  • Voorzitter van de raad van bestuur van vzw IRISteam (bezoldigd)

Imed Chetioui

  • Bestuurder bij de vereniging van de Schaarbeekse sportverenigingen (niet bezoldigd) 

Bernard Clerfayt

  • Bestuurder bij de raad van bestuur van  “Travail de rue à Schaerbeek” asbl (niet bezoldigd) 
  • Voorzitter van Erfgoed van Schaarbeek (niet bezoldigd) 

Caroline Daux

  • Vertegenwoordigster van de Brusselse regering bij het comité Maribel Fonds Social overheidsdiensten (niet bezoldigd) 
  • Vicevoorzitster van de Adviescommissie erkenning dienstecheque-ondernemingen  (niet bezoldigd) 
  • Vicevoorzitster van de Adviescommissie opleidingsfonds dienstencheques (niet bezoldigd) 
  • Vicevoorzitster van de erkenningscommissie betaald educatief verlof (niet bezoldigd) 
  • Bestuurder bij het Brussels Beroepsreferentiecentrum voor de Bouwsector vzw (niet bezoldigd) 
  • Vertegenwoordigster van de Brusselse regering bij de Adviesraad  van het Sociaal Ondernemerschap – Bestuurder (niet bezoldigd) 
  • Bestuurder bij Horeca Be Pro in het professioneel referentiecentrum (niet bezoldigd) 
  • Vertegenwoordigster van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest bij de vzw REVES (niet bezoldigd) 

Isabelle De Visscher

  • Bestuurder bij de Maatschappij voor Stedelijke Inrichting (bezoldigd)

Angélique Debrulle

  • Docent aan de Universiteit van Luik in het kader van het Universitair Certificaat "Dierenarts-spoedarts voor civiele veiligheid” (bezoldigd)

Jennifer Dekoster

  • Bestuurder bij de vzw «Les Amis du Musée Paul Delvaux» (niet bezoldigd) 

Marie-Astrid Deuxant

  • Commissaris voor de GGC bij de OFFA – Office francophone de la formation en alternance (niet bezoldigd) 
  • Bestuurder bij WorldSkills Belgium vzw (niet bezoldigd) 
  • Vertegenwoordiger voor de FGC bij Commission belge francophone et germanophone pour l’UNESCO (niet bezoldigd) 

Michel Dierick

  • Regeringscommissaris bij IRIS-Koepel - Interhospitalière régionale des infrastructures de soins (bezoldigd)
  • Regeringscommissaris bij de GSOB (bezoldigd)

Yousra El Yousri

  • Externe lesgever bij EFP (bezoldigd)

Yusuf Ergen Benhur

  • Gemeenteraadslid bij Brussel Stad (bezoldigd)
  • Bestuurder bij de Lakense Haard (bezoldigd)
  • Bestuurder bij Prosport Bruxelles asbl (bezoldigd)
  • Regeringscommissaris in een instelling bij CEFL - European Fruit and Vegetable Centre (bezoldigd)
  • Voorzitter van de Football Club Suryoyés bruxellois vzw  (niet bezoldigd)
  • Lid van de politieraad - Politiezone 5339 Brussel-Elsene (bezoldigd)
  • Voorzitter van het Cultureel en Sportcentrum van Tour-Abdin vzw (niet bezoldigd)
  • Lid van de raad van bestuur van SCIC – Intercommunaal crematorium van Brussel (bezoldigd)

Cem Hazar

  • Medevoorzitter van het Sociaal-cultureel Centrum Alevi van Brussel (CSAB) (niet bezoldigd) 

Elvis Mihalowitch

  • Penningmeester bestuurder van het Forum bruxellois de lutte contre la pauvreté (niet bezoldigd) 
  • Praktijkmeester aan de Haute École de Namur-Liège-Luxembourg (bezoldigd)

Thierry Mommer

  • Penningmeester van de plaatselijke afdeling van DéFI Etterbeek (niet bezoldigd) 
  • Lid van de raad voor maatschappelijk welzijn van de OCMW van Etterbeek (bezoldigd)
  • Gemeenteraadslid in Etterbeek (bezoldigd)
  • Lid van de Raad van Bestuur bij de Mission locale pour l’emploi d’Etterbeek (MLE)  (niet bezoldigd) 

Quentin Petit

  • Secretaris van “Balles à grains” vzw (niet bezoldigd) 

Matthieu Pillois

  • GOB-medewerker (bezoldigd)
  • Gemeenteraadslid in Oudergem (bezoldigd)
  • Vertegenwoordiger van het College van de Franse Gemeenschapscommissie bij de Sociale Dienst van Bruxelles Formation (niet bezoldigd)
  • Lid van de raad van bestuur van “En bord de Soignes scrl” (bezoldigd)
  • Bestuurder bij Parking.brussels - Gewestelijk parkeeragentschap van Brussel (bezoldigd)
  • Bestuurder bij de Artistieke Vereniging Oudergem (bezoldigd)
  • Bestuurder bij de MIVB (Maatschappij voor het Intercommunaal Vervoer te Brussel (niet bezoldigd)

Adeline Remy

  • Vicevoorzitter van het beheerscomité AEF Erasmus+ (niet bezoldigd) 
  • Commissaris van de CODI  (directiecomité) (niet bezoldigd) 
  • Commissaris van de CODA (advies-en erkenningscommissie) (niet bezoldigd) 

Alexandra Roos

  • Lid van de raad van bestuur van IRIS-Koepel - Interhospitalière régionale des infrastructures de soins (bezoldigd)

Roland Sarton

  • Vertegenwoordiger van het lid van het College FGC bij de Sociale Dienst van de instellingen van openbaar nut van de FGC vzw (niet bezoldigd)
  • Waarnemer bij de Plenaire Vergadering van de Raad voor Wetenschapsbeleid van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest (niet bezoldigd)
  • Waarnemer bij Digitalcity vzw (niet bezoldigd)

Delphine Tchaoussoglou

  • Muzikaal en artistiek directeur van l’Indépendance Musicale de Waterloo (bezoldigd)

T'Sas Christophe

  • Regeringscommissaris bij Actiris – Brusselse Gewestelijke Dienst voor Arbeidsbemiddeling (bezoldigd)
  • Bestuurder bij Solidarité Défi (niet bezoldigd) 

Weber Marc

  • Bestuurder bij “Het Kriekenfeest” (niet bezoldigd) 
  • Bestuurder bij het Centre Vidéo de Bruxelles  (niet bezoldigd)